Elitářským pokrytcem nazývá Baracka Obamu nová reklama Národní asociace držitelů zbraní, která se staví proti plánovaným snahám o omezení prodeje útočných pušek i revolverů.

Reklama upozorňuje na skutečnost, že Obamovy děti chrání ozbrojení strážci, zatímco dětem ostatních Američanů takovou ochranu upírá. Bílý dům video odsoudil jako "nechutné a zbabělé".

NRA po masakru přišla s kontroverzním návrhem, aby ve školách byli ozbrojení hlídači. Podle ní by to zabránilo dalším tragédiím. "Jsou prezidentovy děti důležitější než vaše?" ptá se asociace v reklamě. "Tak proč je skeptický vůči umístění ozbrojené ochrany do vašich škol, když jeho děti ve své škole ochranku mají?" dodává.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.