Sociální sítě jsou aplikace fungující na internetu, které jsou založeny na výměně informací mezi jeho uživateli a jejichž základním principem je to, že jednotliví uživatelé mezi sebou vytvářejí virtuální "vztahy". Někde se těmto vztahům říká "přátelství", jinde "následování", nebo prostě "přidání do kontaktů", základní princip je ale víceméně stejný.

Na bázi vztahů přátelství pak v sociálních sítích vzniká a distribuuje se obsah. Ať už jde o texty, odkazy, multimédia, nebo kontaktní informace (které jsou taky obsahem), informace se pohybují po linii virtuálních vztahů. A i tyto vztahy se stávají zbožím, které je v rámci sítí ceněno; ve výsledku nejenom virtuálně.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.