Podle posledních údajů ubývá v Evropě sňatků, a naopak přibývá rozvodů. Zároveň narůstá počet dětí narozených mimo manželství. Cynik tak na současnou vlnu diskusí o manželství pro homosexuály namítne: opravdu je o co stát? A cynický homosexuál by mu odpověděl: není-li o co stát, tak proč manželství tak vehementně bráníte?

Diskuse ve Francii, Velké Británii nebo Polsku o "manželství pro všechny" odkrývají víc než spor o "ano" na radnici či v kostele. Jako bychom po letech řečí o tom, že soužití dvou lidí nepotřebuje razítko, znovu objevili, že manželství je vlastně svatá věc, kterou si nesmí "jen tak někdo" přivlastnit.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.