Na úterní inaugurační mši papeže Františka přijede do Říma kromě odhadovaného milionu poutníků i několik desítek diplomatických delegací z celého světa. S jednodenním předstihem se hlavní představitel katolické církve setkal s prvním z přijíždějících státníků - s argentinskou prezidentkou Cristinou Fernándezovou.

Papež prezidentku své rodné země přivítal ve svém dočasném bytě v Domě sv. Marty a společně spolu poobědvali. A to i přesto, že kvůli příliš liberální politice Fernándezové a jejího manžela v minulosti měli hned několik větších sporů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.