Nábory nových pojištěnců Vojenské zdravotní pojišťovny jsou podezřelé a zřejmě při nich došlo i k porušení zákona o veřejných zakázkách.

Tyto a další skutečnosti oznámilo ministerstvo zdravotnictví poté, co v pojišťovně provedlo kontrolu, která probíhala od 25. října loňského roku do 12. dubna 2013. Její výsledky prokázaly desítky pochybení.

Podezřelé jsou podle ministerstva zejména okolnosti náborových akcí pojištěnců v letech 2011 a 2012. Výsledky kontroly uvádí, že mohlo dojít k vyplácení několika milionů korun za neobvyklých okolností a také že mohl být porušen zákon o veřejných zakázkách.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.