Dozorčí radě ArcelorMittal Ostrava nově předsedá Augustine Kochuparampil

Největší česká hutní společnost tento týden jmenovala do čela dozorčí rady Augustina Kochuparampila, viceprezidenta skupiny ArcelorMittal a generálního ředitele divize Long Carbon Europe. Kochuparampil na pozici vystřídal Arnauda Pouparta-Lafarge. Kochuparampil působil v ostravské huti už mezi lety 2004 a 2008, kdy jako člen představenstva pomáhal po privatizaci firmu začlenit do tehdejší Mittal Steel. Mezi lety 2009 a 2011 byl generálním ředitelem ArcelorMittal Ostrava. Šedesátiletý Kochuparampil vystudoval Institute of Cost and Management Accountants of India a právnický titul má z indické Ravishankar University v Raipuru. Od roku 2009 žije v Ostravě.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.