Obhájce vojína Bradleyho Manninga se na svém blogu rozepsal o transsexualitě svého klienta, o nákladech na jeho hormonální léčbu i o tom, že si je odsouzený moc dobře vědom toho, že si svůj trest odpyká v mužské věznici.

David Edward Coombs, který sám sebe popisuje jako "specialistu, kterého potřebujete mít na své straně", v pondělním příspěvku připomíná, že si Manning přeje, aby byla známa pod jménem Chelsea Elizabeth Manningová, že usiluje o hormonální terapii s tím, že chce být zmiňována už pouze jako žena.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Víme, že ji většina lidí zná jako Bradleyho. Chelsea je realistka a chápe to, napsal na svém blogu její advokát David Edward Coombs. Potvrdil také, že se budou i nadále snažit prosadit její právo na hormonální léčbu a usilovat o udělení prezidentské milosti.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.