Nevolte na základě populistických výkřiků, vyzval občany prezident při podpisu rozpuštění Poslanecké sněmovny. Chápat to můžeme různě. Třeba i tak, abychom nevolili na základě populistických lží, xenofobie a nacionalismu, jimiž nás v prezidentské volbě zahrnul Zeman a jeho strana.

Populismus, manipulace, přehánění k volbám patří od nepaměti. Už Alexandr Hamilton v Listech federalistů lituje voliče - strany prý "lichotí jejich předsudkům, aby zradily jejich zájmy". Letos si toho užijeme o to intenzivněji, o co víc nových stran táhne do voleb vedle těch zavedených. Tentokrát ale máme mnohem víc informací než kdy jindy.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.