Minulý rok v prosinci telefon Rona Hubbarda doslova nepřestával zvonit. Podle mayského kalendáře měl přijít konec světa a lidé hledali možnost, jak onu blížící se katastrofu přežít.

Konec světa nepřišel, o pár měsíců později měl ale Zemi nebezpečně zasáhnout déšť asteroidů. A pak tu je téměř neustálá hrozba teroristických útoků či zemětřesení.

Kalifornská společnost Atlas Survival Shelters přichází s jednoduchým plánem, jak si zachránit život. Za cenu okolo 65 tisíc dolarů nabízí zákazníkům plně vybavené podzemní kryty, ve kterých mohou lidé přečkat až 90 dní.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.