Důvodem, proč se komunisté vracejí na výsluní, je přesvědčení současných obyvatel, že to nejsou ti stejní komunisté, kteří po únoru 1948 na čtyřicet let ovládli zemi. A také stále se šířící představa lidí, že za komunistů se měli lépe.

KSČM je dokonce stranou, jejíž členové nevymírají, jak se ještě před deseti lety předpokládalo, ale do jejíchž řad přicházejí i mladí lidé.

Komunističtí pohlaváři tvrdí, že současná KSČM je jiná, než která tady vládla v období od 1948 do 1989, a že se za všechna příkoří a omyly obyvatelům na mimořádném sjezdu 21. prosince 1989 omluvili. Ale je to pravda?

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.