V minulém století se česká fotbalová reprezentace mohla pochlubit třemi trenéry, kteří se zasloužili o medailové pozice na mezinárodní scéně. Na stříbru ze šampionátu v Chile v roce 1962 se výrazně podepsal Rudolf Vytlačil, na evropském zlatu z roku 1976 Václav Ježek a na stříbrném triumfu z mistrovství Evropy v roce 1996 Dušan Uhrin, který se zároveň pětkrát stal Trenérem roku.

Národní tým vedl v letech 1994–1997 ve 48 utkáních. V současnosti je majitelem sanatoria ve Františkových Lázních, ale nevydařenou cestu reprezentace světovou kvalifikaci sledoval velice pozorně.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Pendlování mezi stadiony v Česku a nejasné zázemí národního týmu uvádí bývalý reprezentační trenér Dušan Uhrin st. jako jednu z příčin kvalifikačního nezdaru. Budoucnost české kopané však nevidí černě. "Jen je třeba dostat celé fotbalové prostředí na vítěznou vlnu," myslí si.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.