Šéf Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) Pavel Kočica přišel minulý týden s návrhem, jak odblokovat zákaz stavby D3. Ta totiž nesmí pokračovat kvůli rozsudkům soudů, které daly za pravdu majitelům motocentra, že přeměna silnice na dálnici by je odřízla od jediné přístupové cesty. Kočica prý bude jednat o odkoupení budovy centra.

Spolumajitel Pavel Bratránek mu ale vzkazuje, že to raději vezme odškodnění a budovy zbourá.

"Protože moje důvěra ve veškerá jednání i v ŘSD je mizivá. Hrozně nerad bych se dožil toho, že my to prodáme s tím, že bude muset dojít k likvidaci, a já tady za půl roku budu jezdit kolem firmy, která bude mít jiného majitele a bude k ní sjezd. To bychom těžko rozdýchávali," vysvětlil serveru IHNED.cz, proč preferuje variantu odškodnění a vylučuje prodej do rukou státu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.