Pojišťovny měly s implementací NOZ nesmírnou spoustu práce. Nakonec se ale shodují, že pro klienta budou nové podmínky vesměs dobré. S čím vším se budou muset vypořádat a co budou do budoucna řešit poradci? Zeptali jsme se odborníka.

Rovnou ke změnám, které přinese nový rok. Jaké aspekty nového občanského zákoníku nejvíce postihnou poradce?

Poradců se řada věcí dotkne na úrovni produktů. Implementace do této oblasti je primárně starost bank a pojišťoven. Významné budou nepochybně například změny u hypoték nebo v pojištění. Otázkou je dopad třeba na investiční produkty, kde si myslíme, že by posuny, kromě obecných konsekvencí, nemusely být tak dramatické.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.