Na olympijské hry do Soči se chystá až dva tisíce Čechů. Cesta do Ruska ani na jednotlivá sportoviště není přitom nijak snadná a omezují ji přísná bezpečnostní opatření. Co byste měli znát, než se vydáte za sportem?

Pro Českou republiku bylo vyčleněno osm tisíc vstupenek a prodávají se pořád. Například na zahájení už jsou ale vstupenky vyčerpané, na závěrečný ceremoniál jsou volné pouze v kategorii A za 26 tisíc korun. 

Ministerstvo zahraničí už vydalo návod, který turistům mimo jiné doporučuje, aby vždy respektovali pokyny pořadatelů, věnovali pozornost osobním věcem a nefotografovali strategické a vojenské objekty, protože by se kvůli tomu mohli dostat do potíží. Kromě toho je ale potřeba znát další informace.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Vzhledem k situaci v oblasti se chystají velmi přísná bezpečnostní opatření, která bude muset několikrát denně podstoupit každý, kdo na hry zavítá. Fanoušci se tentokrát budou muset obejít také bez masek nebo velkých transparentů.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.