Rozhodně je to pro mě úspěch, ale hlavně potvrzení dobré přípravy. Zejména pro psychiku je to moc důležitá věc. Navíc jsem přidala i semifinále ve čtyřhře, takže to byl vlastně moc fajn turnaj na závěr australsko-asijské túry.

Cítila jsem se opravdu dobře a myslím, že s troškou štěstí to mohlo dopadnout i lépe. Narazila jsem ovšem na ruskou zeď, všechny prohrané zápasy byly s Ruskami.

Teď už mě čeká Fed Cup ve Španělsku. V Seville se, bohužel, budeme muset obejít bez nemocné Petry Kvitové. Čeká nás tam určitě těžký zápas na pomalé antuce a pravděpodobně za hodně chladného počasí. Naposledy jsem hrála v 35 stupních, ve Španělsku to bude tak ve 12. Věřím ale, že máme dost dobrý tým na to, abychom vyhrály a pokračovaly ve dvouletém tažení.

V Pattaye jsem měla za spoluhráčku ve čtyřhře Španělku Anabel Medinaovou, tak jsem se od ní snažila vyzvědět všechno, co jde. Kromě pár dobrých tipů na restaurace v Seville a pozvánky k návštěvě chrámu jsem ale nezjistila nic. Tak se zkrátka budeme spoléhat na to, co víme z turnajů

Související