Televize Prima mění vedení. Z postu ředitele odchází Martin Konrád, který ve funkci vydržel jen rok.

Vystřídá ho jeho předchůdce Marek Singer, který opustil funkci šéfa Primy proto, že se stal výkonným viceprezidentem MTG pro střední a východní Evropu (majitel Primy - pozn. red.). Na tomto postu ale i nadále setrvá.

Prima zároveň mění organizační strukturu. Ruší pozici výkonného ředitele, kterou dosud zastával Pavel Kejla, a nově zřizuje post výrobního ředitele. "Tím se stane dlouholetý televizní profesionál Radko Janoušek," sdělil vedoucí PR a komunikace Primy Jiří Haramul.

Ten zároveň řekl, že Martin Konrád opouští post ředitele na základě dohody. Konkrétní důvody neuvedl.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Martin Konrád odchází z postu generálního ředitele FTV Prima. Do funkce přitom nastoupil teprve loni v únoru, když nahradil Marka Singera. Ten se nyní do čela televize vrátí. Prima důvody změn ve vedení komentovat nechce.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.