Představitelé Českého olympijského výboru se včera sešli se zástupci ministerstva financí a prezentovali jim studii KPMG, která zřejmě změní podobu českého loterijního zákona. Ze schůzky podle informací HN vyplynulo, že se zdanění sázkových a loterijních společností odstupňuje podle společenské nebezpečnosti a ziskovosti jednotlivých druhů sázek.

Zároveň by se měla poskytnout licence zahraničním sázkovým společnostem, které operují na internetu. A díky tomu by měla přitéct do českého rozpočtu zhruba miliarda korun.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.