Během jednoho večera u automatů by už nemělo být možné prohrát i několik desítek tisíc. Každý hráč – ať už rulety nebo on-line pokeru – by měl vlastní registraci. A také by měl nastat konec automatů v barech a hospodách.

Odborníci na loterie a závislosti sepsali rozsáhlou analýzu o škodlivosti hazardu, jímž ročně v Česku proteče kolem 125 miliard. A tento donedávna kvetoucí byznys, který se připravuje na částečný útlum kvůli hromadnému zakazování heren, doporučují ještě přísněji sešněrovat novými pravidly. Například omezením otevíracích hodin. 

Na některých opatřeních zmiňovaných autory nové studie se už přitom politici shodli. Například že na takzvaných videoterminálech, které nabízejí vysoké sázky i výhry, bude možné za hodinu prohrát jen dva tisíce. Anebo že stát musí začít danit stále oblíbenější hraní a sázení na zahraničních webech.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.