Jon Hill (40) bude mít za úkol posilovat vedoucí postavení společnosti na tuzemském trhu a ke stávajícím službám přidat nové inovativní iniciativy z oblasti lidských zdrojů a recruitmentu.

Jon Hill má bohaté profesní zkušenosti z oblasti náboru a řízení lidských zdrojů. Před příchodem do agentury Grafton Recruitment zastával pozici ředitele ve společnosti Hays Czech Republic, kde měl na starosti řízení brněnské a pražské pobočky. Předtím působil jako Regional Operations Manager pro oblast Asie a Pacifiku ve společnosti Reed, zastával post ředitele CVO Group a pracoval jako Senior Consultant ve společnosti Alexander Mann.

Jon Hill vystudoval Brunel University London.

Je ženatý a svůj volný čas rád tráví se svou rodinou, a to především při sledování svých dvou synů, jak hrají ve fotbalovém týmu Dukla Praha. Jeho dcera navštěvuje rovněž sportovní klub Dukla, a sice jeho atletický tým. Jon Hill je vášnivým fanouškem F1 a i přesto, že mu je 40, stále sní o tom, že se stane dalším Lewisem Hamiltonem. Další jeho vášní je cestování, v poslední době trávil čas na středním východě a v Asii.

Jon Hill ve funkci nahradil Luboše Rejchrta, který ve společnosti pracoval od roku 2003 a poslední dva roky zastával funkci generálního ředitele české pobočky.

 

Předešlé informace o společnosti Grafton Recruitment Europe:

Manuel Virzi ředitelem marketingu a digitální propagace v Grafton Recruitment Europe - čtěte ZDE

Marcela Moravcová otevřela novou pobočku Grafton v Pardubicích - čtěte ZDE

Jana Doleželová šéfkou moravského regionu Grafton Recruitment - čtěte ZDE

Thibault Lefebvre ředitelem Grafton Recruitment Europe - čtěte ZDE

Související