Společnost IBM má za sebou více než stoletou historii, během níž se musela sama mnohokrát vyrovnávat s nejrůznějšími změnami v ekonomice a přitom se transformovat a hledat nové výzvy. "Schopnost rychle reagovat na změny a společenské požadavky, přicházet s novými produkty a řešeními, které zákazníci potřebují, pomohla naší společnosti vždy překonat úskalí, které vývoj přinášel.

Podstatné pro nás vždy bylo hrát v podnikání fair play, chovat se odpovědně k zákazníkům a okolnímu světu," říká Branislav Šebo, generální ředitel IBM v České republice.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.