Veronika Ryšávková v advokátní kanceláři řídí vzdělávací Akademii Havel, Holásek & Partners. Před nástupem do Havel Holásek & Partners pracovala na Ministerstvu spravedlnosti, nejprve jako ředitelka tiskového odboru a tisková mluvčí, později jako vrchní ředitelka sekce kabinetu ministra, kde odpovídala za exekutivní chod úřadu, komunikaci dovnitř i vně resortu a vedla tým poradců. Měla též na starosti mediální politiku Legislativní rady vlády. Předtím působila v mezinárodní PR agentuře v Londýně jako poradkyně pro oblast Střední Evropy a tamtéž se jako mediální specialistka podílela na lidskoprávním projektu OSN. V letech 2002 – 2009 pracovala Veronika Ryšávková jako novinářka v několika celostátních médiích, nejdéle v Týdnu a České televizi, kde se jako reportérka specializovala na legislativu a justici.

Dlouhodobě se věnuje právnickému PR, popularizaci práva a mediálnímu poradenství, vede mediální tréninky. Je autorkou a spoluautorkou řady popularizačních článků a knih věnujících se novému soukromému právu, v této oblasti též přednáší.

Veronika Ryšávková vystudovala Právnickou fakultu UK v Praze, žurnalistiku a bohemistiku na Filozofické fakultě UP v Olomouci a marketing na VŠFS v Praze. Právo i masmédia též studovala ve Velké Británii, a to na Perth College a London City University v Londýně. Hovoří plynule anglicky.

Havel, Holásek & Partners přibrala tři nové advokáty. Pršalovou, Skácela a Vajdíka - čtěte ZDE

Jan Šturm rozšířil tým advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners - čtěte ZDE

Peter Valert posílil advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners - čtěte ZDE

Jaroslav Tajbr, Zuzana Záhumenská a Lucie Pap Pressburgerová přecházejí z advokátní kanceláře DLA Piper do týmu Havel, Holásek & Partners - čtěte ZDE

Související