Čtyři muži v bouřce telefonují. Uprostřed blesků a hromů je svírá vnitřní bolest, úzkost a zmatek, které se pokoušejí sdělit někomu do mobilu. V nové inscenaci režisérské dvojice SKUTR nazvané Bouře jde těm čtyřem o život vlastně stejně jako námořníkům v rozbouřených vlnách ve stejnojmenné Shakespearově hře. Ta režiséry Martina Kukučku a Lukáše Trpišovského inspirovala k originální, básnivé a ryze současné divadelní variaci. Inscenace je první a hned velmi silnou premiérou "prostoru pro nové umění" Jatka 78 právě otevřeného v pražské holešovické tržnici.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.