Ve chvíli, kdy tisíce lidí po celé Evropě vyšly do ulic, aby uctily památku obětí teroristického útoku na týdeník Charlie Hebdo, stovky bezpečnostních expertů, analytiků a politiků naopak zasedly k poradám. Státy se rozhodly zvýšit bezpečnostní opatření napříč celou Evropou.

"Připravili jsme už dříve zákon, kterým chceme bojovat s evropskými džihádisty. Chceme postihnout ty, kteří chtějí odejít do války, a chceme nad nimi mít větší policejní kontrolu, stejně tak chceme více kontrolovat internet, který radikálové často využívají," řekl italský ministr vnitra Angelino Alfano. Parlament se podle něj pokusí schválit zákon co nejdříve.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.