Evropské metropole si obvykle nevystačí s jedním středem, a proto historická centra doplňují i ta ryze moderní, určená pro byznys - La Défence v Paříži, Postupimské náměstí v Berlíně nebo Canary Wharf v Londýně.

Vídeň v šedesátých letech expandovala na volné území na levém břehu Nového Dunaje, kde vyrostlo nové centrum pro mezinárodní instituce. Mezi ním a Dunajem ještě zůstalo cenné nezastavěné území. Má přímý kontakt s řekou, výhled na historickou Vídeň, přičemž je to odsud jen pár zastávek metrem do centra města a dvacet minut autem na mezinárodní letiště.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.