Také v Česku bývá poměrně běžné, že úspěšný film nebo televizní seriál záhy doplní knižní zpracování. Jenže málokdy povedené. Ale zatím se nestalo, aby souběžně s premiérou vyšla kniha, jejíž příběh ději audiovizuálního díla předchází. Ceněná autorka knih pro děti a dospívající Iva Procházková se o to pokusila a k právě uváděnému detektivnímu seriálu České televize Vraždy v kruhu přidala takzvaný prequel. Kromě toho, že prozradí, jak se zamotaly osudy seriálových postav ještě před prvním dílem, nabízí také obstojnou detektivku, která seriálové epizody značně převyšuje.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.