Narodili se do úplně jiného světa, než ve kterém vyrostli jejich rodiče. Po roce 1989. Už neexistovala Berlínská zeď, ale byl vynalezený web. Vyrůstali s počítači a mobilními telefony, kterým často rozuměli více než jejich rodiče. Nečtou noviny. Umějí dobře anglicky a mnohdy i další jazyky. Nečtou knihy, ale nejsou neinformovaní ani nevzdělaní. Moc nepoužívají e-mail a byli prvními "osídlovateli" Facebooku, jejž sice stále používají, ale často o něm nemají valné mínění. Dnešní čeští vysokoškoláci se většinou narodili mezi roky 1990 a 1995.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.