Slovní spojení daňová kontrola většině podnikatelů obvykle nahání hrůzu, byť své povinnosti plní. Ovšem nemálo je i takových, kteří se pokoušejí správce daně ošálit a spoléhají na to, že kvůli přemíře práce se zrovna k nim kontroloři nedostanou. Finanční správa se snaží tuto domnělou jistotu nahlodávat a aktuální statistiky ukazují, že úspěšně. Podle Jiřího Fojtíka, ředitele sekce metodiky a výkonu daní Generálního finančního ředitelství, stojí za tímto úspěchem především cílené daňové kontroly předem vytipovaných rizikových společností a důsledné zaměření kontrol na nejpalčivější problémy.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.