O investici tchajwanského výrobce mobilních telefonů HTC do centrálního servisního střediska pro Evropu Česko evidentně hodně stojí. Přesto, že mobilní gigant výstavbu ještě finálně nepotvrdil, už se pracuje na tom, aby byl vstup na tuzemský trh pro společnost z "malé Číny" co nejpohodlnější.

Před podpisem je smlouva o zamezení dvojího zdanění mezi Českou republikou a Tchaj-wanem - u takovýchto investic jde o běžnou praxi. Česko jde ale mnohem dál. Aby se mohli manažeři HTC bez problémů pohybovat po republice, hodlá zemi udělit výjimku a uznat platnost tchajwanských řidičských průkazů na našem území.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.