„Petr Šenkýř je zkušený manažer, který již opakovaně prokázal, že umí dosáhnout zásadních změn a zlepšení v rámci obchodních útvarů, které řídil. Nyní je pověřen novým úkolem, a to dále posunout spolupráci s dealery vozidel, kteří jsou naši důležití a přirození partneři. Druhým, neméně důležitým úkolem, je zlepšit naší nabídku spotřebitelům a přinést i tomuto segmentu klientů přidanou hodnotu, které si u nás cení čeští podnikatelé,“ přiblížil novou misi Petra Šenkýře Ing. Josef Rosenkranz, místopředseda představenstva a obchodní ředitel společnosti. „V Pavlovi Konečném získáváme zkušeného manažera, jehož úkolem bude dále podpořit rozvoj oblasti křížového prodeje s mateřskou ČSOB a dále zlepšovat obchodní výkon a úroveň služeb v segmentu SME jedné z největších poboček ČSOB Leasing,“ doplňuje informaci o aktuálních personálních změnách Josef Rosenkranz.

 

 

Petr Šenkýř, ředitel rozvoje financování osobních a užitkových vozidel a retailových klientů v ČSOB LeasingPetr Šenkýř (38) v letech 2008 až 2012 se svým týmem výrazně přispěl k vybudování silné regionální pozice pobočky ČSOB Leasing v Pardubicích a zhodnotil tak své dlouhodobé odborné zkušenosti v oblasti prodeje, logistiky a financování vozidel. Od roku 2013 byl pověřen vedením pobočky Praha s úkolem v krátké době zlepšit její obchodní výkonnost. To se mu povedlo a pod jeho vedením dosáhla pobočka výborných obchodních výsledků. V ČSOB Leasing začínal na pozici obchodníka. Následně prošel několika manažerskými pozicemi. Ve volném čase se věnuje cestování, lyžování a rodině. Jeho silnou stránkou je silný obchodní cit a vyjednávací dovednosti na principu win-win. Petr Šenkýř vystudoval Střední průmyslovou školu potravinářskou v Pardubicích.

 

Pavel Konečný, ředitel pobočky Praha ČSOB LeasingPavel Konečný (48) ve skupině ČSOB pracuje od ukončení studií v roce 1989. Od roku 1994 zastával pozici ředitele pobočky Praha a regionálního ředitele obsluhující zákaznický segment RET / SME. Do současnosti působil na pozici regionálního ředitele pro soukromou klientelu oblasti Střední Čechy. Během své práce absolvoval řadu manažerských kurzů a seminářů se zaměřením na obchodní a prodejní dovednosti. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Ve svém volném čase se věnuje lyžování, turistice, cestování, literatuře a filmu. Jedním z jeho zálib je i oblast kynologie.

 

 

Související