Je pravda, že mnohé podniky, a zejména podnikatelé, využívají služeb svých dodávkových aut co nejdéle a pak opravdovou ojetinu, která se jim mnohonásobně zaplatila, prodávají mimo síť značkových obchodníků se zánovními vozidly. Velké štěstí tady zájemce o slušnou ojetou dodávku asi nečeká.

Pokud se někdo rozhoduje o koupi nikoli nového lehkého užitkového vozidla, měl by si uvědomit, že v kategorii ojetých vozů jsou v nabídce buď auta opravdu zánovní, a tudíž poměrně i dražší, např. předváděcí, popř. zabavená z leasingu, nebo naopak opravdu dost ojetá, u kterých pomalu nemá cenu se ani dívat na počítadlo ujetých kilometrů.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.