René Švejda je manažerem a technickým manažerem centra, na této pozici působí od roku 2012. Předtím pracoval jako manažer centra OC Nisa Liberec (2005-2010). René Švejda absolvoval Retail Academy v Praze (2003). Jeho koníčkem je hokej a filatelie.

Petra Šinkmajerová je marketingovou manažerkou OC Olympia Mladá Boleslav. Má dlouholetou praxi v oblasti realizace promo akcí a eventů, tvorby marketingové grafiky a aranžování. V oboru se pohybuje od roku 1995 a mimo jiné pracovala pro značku Kenvelo. Petra Šinkmajerová absolvovala obor Podnikání v oboru obchodu a služeb na ISŠ v Mladé Boleslavi. Ve volném čase trénuje děti v jízdě na koni nebo se věnuje cyklistice a běhu.

 

Denisa Dlasková má na starost krátkodobé pronájmy jednotek v centru a zároveň týmu asistuje. Na této pozici pracuje od roku 2014. V minulosti působila jako vedoucí obchodního úseku ve společnosti Tesco Stores ČR (2012). Dlasková absolvovala studium na Ekogymnáziu, kde vystudovala Všeobecný obor, marketing a management. Mezi její záliby patří kynologie, agility a výlety.

Související