Levné hypotéky motivují kupovat byty na investici i lidi, kteří by za jiných okolností s jejich pořízením otáleli. A kdo chce mít jistotu příjmu z nájmu a žádné starosti, může si koupit byt s garantovaným výnosem. Tento produkt je u nás zatím málo rozšířený, ale příští rok jej chystá spustit například největší tuzemský rezidenční developer Central Group.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Díky levným hypotékám se čím dál více bytů prodává na investici.
  • Lidé, kteří chtějí mít jistotu příjmu z nájmu a žádné starosti se sháněním nájemců a údržbou bytu, si mohou koupit byt s garantovaným výnosem.
  • Ve vybraných projektech jej začíná nabízet Pražská správa nemovitostí, příští rok službu plánuje spustit největší tuzemský developer Central Group.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru