Když jsem se dozvěděl, že strávím příchod nového roku na palubě letadla při letu z Evropy do Ameriky, v nejbujnějších fantaziích jsem si představoval podnapilého kapitána křepčícího s polonahými stevardkami mezi cestujícími.

Let Boeingu 777 společnosti British Airways z Londýna do Buenos Aires mezi 31. prosincem 2015 a 1. lednem 2016 ale proběhl trochu jinak.

21:30 - Kráčím téměř liduprázdným letištěm Heathrow v Londýně. Vždycky jsem tady zažíval obrovské fronty a mačkanice. Dnes přede mnou na bezpečnostní kontrole stojí jeden člověk. Zaměstnanců letiště je tu víc než pasažérů. Skoro se bojím.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Nový rok 2016 začal na palubě letu BA 245 z Londýna do Buenos Aires hned dvakrát během jedné hodiny.
  • Poprvé to nikdo nezaregistroval, podruhé se oslava omezila na nesmělé zacinkání několika skleniček a tlumené "Happy New Year".
  • Ideální způsob trávení silvestra pro někoho, komu jsou protivné petardy a rachejtle.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.