Asi znáte piškvorky. Ano, tu jednoduchou hru, ke které potřebujete jen čtverečkovaný papír a tužku. Taky trochu přemýšlet. Když jsem chodil do školy a ještě neexistovaly mobily, byly piškvorky asi nejoblíbenějším způsobem, jak přežít nudné předměty. Jedno vám povím, a není to žádné vychloubání. V piškvorkách jsem byl fakt borec.

Takže když sedíme u stolu s Richardem Malovičem, spoluzakladatelem firmy Whalebone, mám chuť ho v piškvorkách vyzvat na souboj. Moc to ale nesouvisí s tím, kvůli čemu jsme se sešli. Whalebone nabízí řešení v oboru kybernetické bezpečnosti, konkrétně odhalování nejrůznějších útoků a hrozeb, které se mohou objevit například ve vnitrofiremní síti.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ekonom a právník Richard Malovič zakládá se svými společníky firmu, která nabízí řešení v oboru kybernetické bezpečnosti.
  • Patří mezi mladé společnosti, které prošly brněnským akcelerátorem StarCube. V prosinci firma získala cenu HN.
  • Program StarCube poskytl zázemí, podporu i kontakty, ale hlavně představoval motivaci.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru