Tým architektů soustředěných kolem Skota Iana Bogla se před dvěma lety ocitl před zapeklitým úkolem: jak postavit největší školku na světě a provést to tak, aby působila útulně a děti se do ní nebály chodit.

Se zadáním tehdy za architekty přišli lidé ze společnosti Cognita, která po celém světě provozuje 66 soukromých škol a školek. Jedna ze škol stojí v Singapuru a firma k ní nyní nechává přistavět vůbec největší školku na světě, do níž se vejdou dva tisíce dětí a asi čtyři stovky učitelů. Má se pro ně otevřít příští rok v květnu a je určená hlavně pro anglicky mluvící obyvatele rychle rostoucího asijského městského státu.

Na odvážném projektu pracovali architekti z kanceláře Bogle Architects, již tvoří pětačtyřicet kreativců sídlících v ateliérech v Londýně a v Praze.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.