Michal Mička založil letos v dubnu novou společnost Incomming Ventures. Ta se chce soustředit na akvizice v oblasti e-com­merce. Spolu se svými partnery na ně má momentálně připraveno 50 milionů korun. V příštím roce ale počítá s tím, že se objem investic zněkolikanásobí.

Michal Mička opustil skupinu DRFG, část podílu si ale nechává. Členem představenstva Břetislav Hrabě - čtěte ZDE

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Nově vzniklá investiční společnost Incomming Ventures chce nakupovat firmy, které mají či vyvíjejí nástroje použitelné v e-commerce.
  • První podíly už firma získala v německém on-line prodejci aut Carzada nebo v české službě pro e-shopy Expando.
  • Momentálně má Incomming Ventures připraveno 50 milionů korun, výhledově počítá s minimálně 250 miliony.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru
reklama