Dneska už to vypadá jako minulost, která nikdy ne­existovala. Pár hodin poté, co byl Donald Trump zvolen novým americkým prezidentem, "lehly" všechny burzy, mapy finančních trhů v Americe, Asii a potom i v Evropě zalila červeň, jež značí propad.

Dlouho to tak ovšem nezůstalo. Naopak, soudě podle růstu trhů se zdá, že jediné, co skutečně může zachránit svět, je Donald Trump. A jeho politika, o níž sice dosud doopravdy nikdo nic neví, ale právě proto si každý může z jeho slov vybrat to, co se mu líbí a co mu konvenuje.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Organizace pro ekonomickou spolupráci a rozvoj zlepšila výhled světové ekonomiky pro následující dva roky.
  • Překvapivým "pátým elementem", který ovlivnil budoucnost k lepšímu, je Donald Trump a jeho vize.
  • A to především podpora infrastrukturních projektů a snížení daní.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.