Při zavádění inovací do vzdělávání je potřeba si všímat, které z nich studium opravdu obohatí. Teprve praxe mnohdy ukáže, jaké z nich jsou samoúčelné. Měly by samozřejmě sloužit základnímu cíli vzdělávání a tím je příprava na budoucí profesní uplatnění, respektive aktualizace zastaralých postupů a technologií, které již v praxi ztratily opodstatnění. Jak tedy zasahují technologie do přípravy na budoucí povolání? Jak neustálá potřeba lidí z praxe držet krok s oborem ovlivňuje způsoby celoživotního vzdělávání?

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Pokrok v technologiích, nejnovější hardware, software, aplikace, ale i inovativní postupy zlepšující práci v týmech i výkony jednotlivců nás obklopují dnes a denně.
  • Pronikly samozřejmě i do sféry vzdělávání, a to jak do přípravy studentů na budoucí povolání, tak i do celoživotního vzdělávání.
  • Podívejme se, které se funkčně začlenily do samotného procesu výuky a co doplnilo klasické formy vysokoškolského vzdělávání.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.