Společnost European Leadership & Academic Institute (ELAI) se specializuje na vzdělávání managementu firem a podporuje inovace a start-upy. Její výkonný ředitel Lukáš Sedláček je technologiemi fascinován. "Naše generace má velké štěstí. Zažíváme věci, které byly dříve naprosto nemožné."

Jako člověk tíhnoucí k filozofii se zajímá zároveň o intelektuální posuny a umělou inteligenci, která podle něj zahrnuje spoustu technologických a etických otázek. Není ale skeptický.

"Jedna z novinek, které mě těší, je můj pracovní počítač  1  s dotykovou obrazovkou. Tu si hodně užívám při scrollování a přibližování," popisuje.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ředitele a zakladatele společnosti European Leadership & Academic Institute moderní technologie fascinují.
  • Užívá si zejména dotykovou obrazovku na svém pracovním počítači i aplikaci pro čtení a psaní básní.
  • Do práce jezdí na elektrické jednokolce a je velkým fanouškem ságy Hvězdných válek.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.