Milí čtenáři,

Cílem magazínů obvykle je přinést zajímavé informace, udělat estetický dojem, pobavit a prodat. Na nic z toho jsme pochopitelně nerezignovali. Aktuální číslo Restartu má ale ještě jednu ambici. Jakkoliv motto obálky může evokovat opak, chceme, abyste si ve finále ze čtení odnesli pocit smíření.

Zdá se nám, že se v Česku prohlubuje generační propast. Minimálně ve sféře, v níž se pohybujeme - ve sféře byznysu. Na jednom jejím okraji stojí ti, kterým je dnes odhadem přes pětačtyřicet, byznys v Česku vlastně od základů vystavěli a stále jsou u kormidla. Na straně druhé jsou mladí lidé ve věku jejich potomků, kteří by tak trochu rádi převzali otěže a taky by tak trochu rádi zkusili vybudovat i něco svého. Tyhle dvě skupiny si ne vždy dobře rozumí a ne vždy spolu dobře a dostatečně komunikují.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.