Úniku prakticky není - práce je zdrojem obživy alespoň pro většinu z nás na území našeho státu. Jak se na pobyt v této "síti" připravit, jak se v ní naučit žít? A jestliže se člověk ocitne v roli nadřízeného, jak svůj tým řídit?

Yvona Charouzdová je dcerou slavného hokejisty Miloslava Charouzda a jedna z prvních headhunterek v České republice. Specializuje se na téma talent managementu a na rozvoj manažerských dovedností. Působí jako lektorka ve vzdělávací společnosti Top Vision, kde vede tréninky zaměřené na rozvoj potenciálu manažerů.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.