Po pár letech klidu se mezi českými lesníky začalo opět mluvit o výměně generálního ředitele Lesů České republiky. Tentokrát ne kvůli tomu, že by Daniela Szóráda někdo vyhazoval, jak se to stalo několika jeho předchůdcům, ale proto, že se Szórádovo jméno objevilo mezi možnými kandidáty na nového ředitele Arcibiskupských lesů a statků Olomouc.

Szórád potvrzuje, že jej zástupci firmy, kterou stoprocentně ovládá Arcibiskupství olomoucké, kontaktovali. "Byl jsem osloven jako jeden z mnoha hypotetických kandidátů. Vše je zřejmě ve fázi průzkumu trhu. Konkrétní nabídka ale nepadla," uvedl pro HN generální ředitel Lesů ČR, který je ve funkci od dubna 2014. Odmítá ale spekulovat, zda by nabídku přijal.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.