Od našeho zpravodaje z USA - Lincoln Continental je dost prostorné auto na to, aby v něm přenocovali dva lidé. Starší manželský pár Thomas a Georgette, kteří jsou spolu už čtyřicet let, však počítali s tím, že těch několik nočních hodin probdí venku na skládacích židlích před vozem.

Na konci září jsou v Jonesvillu v jihozápadním cípu Virginie, kde už tento stát sousedí na jihu s Tennessee a na západě s Kentucky, noci ještě hodně teplé, uvnitř vozu by museli mít klimatizaci. "Už ve tři ráno budou rozdávat lístky a okolo šesté si půjdeme stoupnout do fronty. Beztak bychom moc nespali," uvažuje Georgette.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.