Po dlouhém boji s rakovinou v pondělí 13. listopadu zemřel náš kolega a kamarád, novinář Honza Beránek. Psal o technologiích, start-upech, e-commerce, telekomunikacích. Než zakotvil v Lupě, prošel redakcemi Mafry, HN, České televize či serveru Tyinternety.cz.

Procházím zprávy, které jsme si v posledních měsících napsali, a pořád mi to úplně nedochází, čekám, že mi každou chvíli na displeji zabliká jeho častý provokativní vzkaz "Mám krizi, asi dneska nic nenapíšu", kterým mě ze začátku rozčiloval a ze kterého se časem stala taková malá tradice. Psali jsme si vlastně pořád, řešili jsme práci, soukromí, jeho nemoc, ale i drby z oboru, kterých znal Berry plno. Kamarádil se snad s každým, na každého měl číslo a připadalo mi, že snad s každým chodí obden do hospody.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.