Skupina CPI Property Group třetího nejbohatšího Čecha Radovana Vítka v posledních letech na developerském trhu nebyla příliš vidět. S nemovitostmi spíše obchodovala, než by je sama budovala. Situa­ce se však začíná měnit. Kromě výstavby nové čtvrti v areálu brněnské Zbrojovky v hodnotě čtyř miliard korun chystá CPI hned několik projektů v Praze. Tam by se v blízké budoucnosti mohla zařadit mezi velké developery.

Skupina aktuálně získala rozsáhlé pozemky v Praze 9. Jejich rozloha činí téměř 56 tisíc metrů čtverečních. Pražské Václavské náměstí má pro srovnání přibližně 45 tisíc metrů čtverečních. Vedle toho minulý týden pořídila pozemky o rozloze téměř 400 tisíc metrů čtverečních ve středočeské Řitce, která se nachází 30 kilometrů jihozápadně od české metropole.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.