Generální ředitel Four Seasons Hotel Prague René Beauchamp neudělá ani krok bez své aktovky − skrývá se v ní vše, co potřebuje na cestách. "Nikdy nevím, kdy bude třeba nabít telefon, a proto v ní stále nosím nabíječku  1 ," říká.

Nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se neobejde ani v zaměstnání, ani v soukromém životě, je iPhone 8  2 . "Využívám ho nejen pro práci, ale také pro rozptýlení a zábavu. Mým velkým koníčkem je například postování zajímavostí a inspirativních věcí, které objevím při procházkách Prahou, na svém instagramovém účtu," pokračuje.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • René Beauchamp, ředitel luxusního pražského hotelu Four Seasons, je technologiemi fascinován.
  • V práci ani soukromém životě se neobejde bez chytrého telefonu, při čtení zase bez brýlí.
  • Pas i klíče od domu nosí v designových pouzdrech a rád objevuje krásy našeho hlavního města.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.