Osm dní před prezidentskými volbami se jeden z favoritů Jiří Drahoš drží své osvědčené taktiky nerozházet si to pokud možno u většiny voličů, kteří budou vybírat nového prezidenta České republiky.

Dobře patrné to bylo i ve středu, když přišla v rozhovoru pro HN řeč na nejmocnějšího českého politika současnosti − premiéra a předsedu hnutí ANO Andreje Babiše.

"My všichni bychom měli být ve střehu, aby demokracie v naší zemi nebyla ohrožena. Já jsem také v jistém střehu, protože řídit stát jako firmu a jednoduché populistické slogany jsou mnohdy velmi problematické," odpověděl na dotaz, zda on sám nemá obavy o osud země v souvislosti s nástupem Babiše a jeho lidí do čela státu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.