Ten večer patří i jemu. Když Michal Horáček poprvé vystoupí na jeviště, uvítá ho vřelý a dlouhotrvající aplaus. Je zřejmé, že do pražského divadla Studio DVA nedorazili jen ctitelé hudebního skladatele Petra Hapky, kterého má program připomínat. Necelý týden před prezidentskými volbami přišlo mnoho diváků podpořit i Hapkova textaře, básníka, bývalého podnikatele a kandidáta na prezidenta Horáčka. Obklopený hudebníky a příznivci, oděný do tmavého obleku s kravatou, se zdá ve formě.

"Ano, jsem to já, vaše naděje na lepší budoucnost," prohlásí stejně jako na začátku svých četných besed. Místo rozpaků, které mohou u někoho podobná slova vyvolat, a následné politické agitace však kandidát číslo 2 s úsměvem dodá: "Mám samozřejmě na mysli budoucnost týkající se příštích dvou hodin."

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.