Kdo kdy pracoval s Petrem Štrosem, dobře ví, že je velký labužník a fanoušek italské kuchyně. "Moc rád ji sám připravuji a nejdůležitější ze všeho jsou čerstvé suroviny, především bylinky  1 ," říká ředitel IT skupiny Cleverlance, jež vyvíjí aplikace pro tuzemské banky nebo mobilní operátory.

"Denně musím udělat desítky nelehkých rozhodnutí. Když už je toho opravdu hodně, nejlépe se odreaguji právě při vaření," pokračuje a ukazuje na strojek pro výrobu domácích těstovin  2 , který dostal od rodiny.

Petr Štros tvrdí, že káva je dnes součástí každé rodiny i firmy a kvalitní kávovary nahrazují tzv. turky a rozpustné kávy. "Osobně preferuji kapsle  3 , díky kterým si mohu každý den podle nálady vybrat chuť a zemi původu."

Komunitu lidí v Cleverlance pro něj symbolizuje kopí  4 , které vyrobil kolega Martin Paták a daroval mu ho. Od Jiřího Bíby zase před časem převzal celkové vedení podniku a druhou nejdůležitější funkci: Miku­láše  5 . "Mikulášskou nadílku pro naše kolegy a jejich děti pořádáme snad od nepaměti a obcházet firmu v doprovodu krásných čertic mě vždycky hrozně bavilo," usmívá se Štros.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Spoluzakladatel a ředitel IT skupiny Cleverlance Petr Štros se nadchl pro Itálii i její specifickou kuchyni.
  • Sám používá originální strojek na výrobu těstovin a nedá dopustit na čerstvé bylinky.
  • Stejně tak ale fandí inovativním technologiím a kryptoměnám.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.