Jak vypadá člověk zachycený v Apple ekosystému, ukazuje Jan Charouz. "Všechna zařízení spolu hezky komunikují, a navíc jsou designově bezkonkurenční," říká ředitel carsharingové společnosti SmileCar a názorně z tašky vytahuje hned několik předmětů s logem nakouslého jablka.

iPhone X  1  nosí v koženém obalu s kapsou na platební kartu. "Za pár měsíců u mě budou klíčky od auta minulostí. Už teď ho umím odemknout mobilem a aktuálně vyvíjíme i možnost startování přes telefon," popisuje s tím, že právě jeho vůz slouží k testování veškeré technologické inovace pro SmileCar.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ředitel společnosti, která se specializuje na sdílenou automobilovou dopravu, spokojeně uvízl v Apple světě.
  • Tašku má zpravidla plnou elektroniky, kde nechybí nejnovější model telefonu, tablet ani notebook.
  • Postupně začal fandit také bezdrátovým sluchátkům a rád si sem tam něco vytiskne, třeba škrabku do auta.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.